Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan hívják ezt a most...

Hogyan hívják ezt a most virágzó bokrot?

Figyelt kérdés
Látom rengeteg kertben ezt a bokrot piros, narancsárga rószaszín virággal. Jellegzetessége, hogy az ágak tele vannak virággal, levele viszont nincs, vagy nagyon csökevényes. Gondolom virágzás után fejlődnek a levelek. Mi lehet ez? Szeretnék az interneten utánanézni, de nem tudom a nevét és így elég nehéz.
2009. ápr. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a japán birs lehet az
2009. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a magnóliára (liliomfa) gondolsz.

[link] Ez az?

2009. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

első vagyok , ha ez az, akkor japán birs

2009. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a japán birs virága kerek szirmú, a liliomfáé tulipánszerű,azért írom, mert a küldött képek elég kicsik
2009. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A japánbirs az. Érdekes, hogy pont ma láttam egy liliomfát, aminek eddig szintén nem tudtam a nevét. Nagyon szép mind a kettő. Esetleg annyit kérdeznék még, ha itt vagy, hogy nem tudod, hogy lehet-e a japánbirs-t dugványozással szaporítani? Csak mert akkor kérnék valakitől egy darabkát :-)
2009. ápr. 18. 15:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam az interneten, hogy júniusban-júliusban lehet zölddugványozni. Azt hiszem megpróbálom. Köszönöm a segítségeteket.
2009. ápr. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!