Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet a vakondtól...

Hogyan lehet a vakondtól megszabadulni?

Figyelt kérdés
Olyan tipp kellene,ami biztosan beválik.
2011. aug. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Engedd be a kutyát a kertbe. Nem vicc! :)

Az összes szomszédunknál vannak vakondtúrások, nálunk nincs egy sem, 2 nagy vadász féle keverék kutya van. :)

2011. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha humánus megoldást szeretnél akkor dugj be a túrásba egy hosszú nyakú üveget úgy, hogy az alja legyen lefelé. Ásd be a nyakáig. Amikor elkezd majd fújni a szél, akkor hangot fog adni, amitől a vakondok félnek és majd elmenekülnek.

Hallottam már olyat is, hogy valaki kiönti őket. (mint az ürgét) Az is beválhat, de nekem ez annyira nem tetszik. :S

2011. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi például ricinus fát ültettünk nekünk az vállt be csak figyelj rá mert nagyon elszaporodik :)
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önts 5-10 ml gázolajat a lyukba, ez távol tartja garantáltan. Olyan hókusz-pókusz mint üveg, víz, mérgező golyók nekem nem váltak be.

A legtutibb valóban a kutya! Egyik szomszédomban sincs túrás :(

2011. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a napelemes vakondriasztó vált be, a kutya viszont nem. Bár nem kotorékebünk van.

Gázolajat viszont semmiképpen ne önts ki, nagyon környezetszennyező!!!

2011. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem minden kutya olyan... A mienk csak 1 vakondot ölt meg, azt is véletlenül.


Petróleum állítólag működik, még nem próbáltam, csak duzzogok és gereblyézek, ha jön a Krtek.

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!