Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi baja a kézi permetezőmnek?

Mi baja a kézi permetezőmnek?

Figyelt kérdés
Obi-ban vettem kb. 1 éve,fél literes,azzal szoktam a szobanövények leveleit tisztítani,és a kártevők ellen is ezzel permetezek.Valamiért nem fúj,hiába pumpálom,olyan mintha nem lenne benne nyomás.Szétszedni nem lehet,mert tiszta műanyag az egész.
2011. júl. 24. 16:59
 1/2 hell-ikon ***** válasza:

Ez a túlnyomásos permetező lenne, amit felpumpálsz és utána permetezel v. a hagyományos "spricni", mint pl. az ablaktisztító szerek szórófeje is?


Előbbi esetben nézd meg a biztosító szelepet (ha van rajta, bár ha túlnyomásos akkor lennie kell), mert lehet az ereszt szépen csendben. Néha nálam is elengedi magát, ilyenkor kicsit megcsavargatom, megnyomkodom és jó (legalább addig, amíg túl nem pumpálom).

2011. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a sima kézi,de rájöttem van a fej részénél 1 rugó az ment tönkre.
2011. júl. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!