Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet valamivel irtani a...

Lehet valamivel irtani a kertben a hatalmas földi pókokat?

Figyelt kérdés
Nem tudunk egy plédet leteríteni, vagy ha felállítjuk a sátrat, másnap már tele van fél tenyérnyi hatalmas pókokkal. A gyerekek irtóznak tőlük, szinte ki se merik dugni az orrukat. Nincs erre valami vegyszer féle?
2009. márc. 31. 12:44
 1/2 anonim válasza:

igen!!! add nekem őket!!! régen nagyon sokat tartottam otthon!

egyébként ha nem zavarnak nem érdemes őket bántani mert sok kártevőt elkapnak helyetted, ha viszont zavarnak akkor fogj egy slagot és vízzel öntsd ki őket majd fogd be őket egy üvegbe és vidd jó messzire a kertedtől vagy a rosszabik megoldás ha agyontaposod őket de ezt nem én mondtam!!!

sok sikert

2009. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az első válaszoló vagyok.

még annyit hogy nem bántanak, nekem gyerekkoromban sok mászkált a kezemen és kézzel is fogtam őket, de ha félnek a gyerekek akkor jobb eltüntetni őket ugyanis nekem van egy rossz tapasztalatom:amikor suliban voltam átvittem a barátomhoz hogy vigyázzon rájuk mert ugye kajáltatni kell őket és az egyik testvére bottal piszkálta szerencsétleneket és az egyik póki azt hitte hogy kaja ezért rámart amitől a gyerek megijedt és azóta arachnofóbiás... jelzem a kisöccse már volt vagy 14 éves ezért ha a Te gyerekeid ennél is fiatalabbak akkor jobb ha eltávolítod őket az előzőkben leírt módszerrel, de jó lenne ha nem a megölést választanád, tényleg ártalmatlanok emberre nézve és nem szabad elfelejteni azt sem hogy ők is a világegyetem részét képezik, sőt ők hamarabb voltak mint mi :)

pusssz

2009. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!