Kezdőoldal » Otthon » Kert » Motoros fűkaszába milyet...

Motoros fűkaszába milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Eddig Stihl vagy Husqvarna a terv. Azt mondják, hogy a Stihl a legjobb, viszont voltam márkakereskedésükbe, most teljesen változtattak a motorokon még az eladó is azt mondta, hogy nem mondhatja, hogy ezek is ugyanolyan jók mint amik eddig voltak.
2011. júl. 9. 16:38
 1/3 mantis religiosa ***** válasza:
Husqvarna. Tereprendező cégtől vettünk egy kb. 8 éves használtat, mi is használtuk 5 évig, aztán feltörték a kertünket és ellopták. Ha rendesen és rendszeresen karbantartod a fejet, és előírt üzemanyag-keveréket használsz, örökéletű.
2011. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sthilek a legjobbak, tapasztalatból mondom volt fs240-es kezem alatt gyengének találtam nagy fűnél, aztán kezem alá kaptam melóba egy fs260-ast és qrvajó kasza 2,7LE minden pénzt megér ennél gyengébb lóvas kaszát kerüld.


késsel, damillal mindent visz.

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Stihl, Husqvarna de az oleo mac is egy bombajó kasza meg talán a makita csak sok rosszat olvasni utóbiról. Van amiben az egyik van amiben a másik a jobb.


Stihl: dizájn, tömeg/használhatóság szerintem nagyon ott van, van mindenhol cucc hozzá, hevederrel 8 órát is lenyomsz meg se érzed.


Husqvarna: csapágyas pl: tx35-ös damilfej vagy nagyobb stb. Hát ezt a stihlnek kellet volna kitalálnia nem is értem miért nem lincenszeli, több szempontból is jobb, egy részről kevésbé kopik és fele annyiba kerül, mint a stihlé. A dekompreszzor máig megvan az új gépein, stihnél is volt de felváltotta a könnyű rúgos inditó szerkezet ami szerintem viszi a primet, mert a dekó szelep idővel hibvaforrás is lehet.


oleo mac: koppint komolyan az olasz főleg husqvarnától, de egy valamiben jó, hogy a régi csúcs fűkaszája oleo mac 755 master legendásan tartós gép, de melette órmotlan és nehéz 11kg igaz 2,8LE és bivaly erős.

2018. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!