Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell gondozni a Spenótv...

Hogyan kell gondozni a Spenótvirágot?

Figyelt kérdés
Milyen helyre tegyem(lakásban)? Milyen gyakran öntözzem? És mikor szokott virágozni,mert nekem fekete bogyók vannak csak rajta!?
2011. júl. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a spenótvirág?
2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát,ez egy virág! :)

[link]

Így néz ki, körbe fut!

2011. júl. 3. 22:38
 3/8 anonim válasza:
én egész nap napos ablak párkányára tettem (kívülről), és az ablak két sarkába kötöttem fel madzagot, arra fut. naponta öntözöm, heti egyszer tápoldatot kap (semmi extra, sima arós virágtáp), és folyamatosan nő és virágzik.
2011. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen virága van? Mert nekem csak bogyók vannak rajta jó ideje,pedig akitől vettem azt mondta,hogy rózsa-szerű virága van! Igaz ez?
2011. júl. 6. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit vagy félreértettél, vagy rosszul mondták, mert nem rózsaszerü, hanem rózsaSZINÜ virága van.

Ha a google-ban Basella (ez a latin neve) cimszót keresel, akkor elég sok információt és képet találsz róla.

2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félreértettük egymást a nénikével! :)

Köszi az infót! :)

2011. júl. 6. 14:06
 7/8 anonim válasza:

az enyémnek ilyen a virága:

[link]


és ilyen, miután levirágzott:

[link]

2011. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szép virága van! :)

Remélem az enyém is ilyen lesz! :)

2011. júl. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!