Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagyon megtetszett egy fenyő,...

Nagyon megtetszett egy fenyő, hogyan vághatnám ki?

Figyelt kérdés
Itt vagyunk Balatonfenyvesen, a szomszédban van egy szép fenyőfa, talán 15-20 m is lehet, elég magas. Hogyan vághatnám ki éjszaka, hogy a szüleim ne vegyék észre? A szomszédnak biztosan nem fog feltűnni, még egy csomó van körülötte. Találtam fűrészt a pincében, csak attól félek, nehogy a villanytezetékekre dőljön.
2011. jún. 27. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tessék ? Ki akarsz vágni úgy EGYEDÜL egy 20 M-es fát éjszaka,hogy aztán felaprítod,úgy hogy senki ne vegye észre?? Jesszusom,..ahogy az ki dőlne egy házaz is lezúzna,és akkora robajjal/recsegéssel járna hogy el se hiszed.A szomszédnak meg gondolod nem tűnne fel a maradék tuskó,illetve fűrészpor a kertjében? Felejtsd el,ez nem egy kis kóró csemete.
2011. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy haveromat, azt mondta benne lenne, még meggondolja. 2-en csak menni fog.
2011. jún. 27. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van. A mi kertünkbe is rengeteg fa van mégis feltűnne, ha valamelyik hiányozna. A fa kivágása nagyon veszélyes, külön papír kell ahhoz, hogy valaki ekkora fát vághasson.... Ne csináljátok!
2011. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De én a logikát sem értem. Miért akarod kivágni, ha tetszik? Mit teszel vele, ha kivágtad? Hazaviszed? Tényleg nem értem.

Készíts róla fényképet, ha tetszik!

2011. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, anyáék már alszanak, mindjárt indulunk! Utolsónak: pont ideális méretű egy lentottéhez, így nem fog megakadni. Szorítsatok! :)
2011. jún. 28. 01:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Darwin díj esedékes ...hülyegyerek :)
2011. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na b@sszameg 2 hét szobafogság. :@ egyébként sikerült, kivágni, csak akkorát csattant, hogy a fél utsza felébredt. :(
2011. jún. 28. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, el is higgyük?!

Nálunk tavaly vágtak ki egy csak 7-8m-es, de nagyon sűrű ezüstfenyőt. Profi cégtől, profi láncfűrészekkel, gépekkel. 1-2 órát el voltak vele ketten, mire kivágták, mert szintén közel volt a villanyvezetékhez, házakhoz, ezért dönteni nem lehetett. Így sem volt éppen hangtalan. Már csak a láncfűrészek beindítása sem. Utána még vagy fél napig hordtuk a gallyakat, ágakat, egy kisebb hegy lett belőle.


Ezzel szemben két hülye gyerek, éjszak, sötétben, egy sokkal nagyobb fát egy kézi fűrésszel fél óra alatt nyomtalanul eltűntet. "Hihető" történet mondhatom.

Irigyellek benneteket, hogy ennyi ráérő időtök van, hogy ilyen kamu kérdéseket, válaszokat találtok ki.

2011. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs, ez nem kamu, ez nem normál fenyő, hanem olyan, hogy csak a tetején van lombozat.
2011. júl. 1. 08:59
 10/12 anonim ***** válasza:
lombozat, a tetején????? kamu
2011. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!