Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell térkövet rakni?

Hogyan kell térkövet rakni?

Figyelt kérdés
A rétegek cm-ére lennék kíváncsi,és elsősorban szakemberek válaszát várom.(Vagy olyanét,aki már csinált ilyet :))
2009. márc. 20. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Térkövet egyszerű lerakni csak nem mindegy milyen alapra akarod , ennek nagyon sok módja van.
2009. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Gooleba írd be, és remélem odavisz ahol le van írva.

Minden esetre nem egyszerű, és gépi vibráció nélkül semmit sem ér, tehát, ha tartósra akarod, akkor ilyet kell kölcsönözni, no meg kell egy szerkezet amivel vágni kell a térkövet, mert sokszor kell kisebb darab a sor végére például, mert anélkül ronda, ha pl. ott kibetonozod, vagy ilyesmi.

2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen gépi vibrációt is használunk majd,és a google-ba is beütöttem,de ahány hely annyi változat.Az alapra lettem volna kíváncsi,hogy hány cm zúzott kő illetve hány cm sóder kell .Vagy 3 réteg kell?...stb...
2009. márc. 21. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb módja,ha netán autóval is akarsz közlekedni rajta , ha tükröt csinálsz (beton vasalattal)majd kétszer rostált kell hozzá és ebbe ülteted bele a térkövet,ha mindennel megvagy szélek (beszabása)bevibrálod és megsöpröd kétszer rostáltal remélem egyszerűen leírtam.A kivitelezésben tudok segíteni.
2009. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a segítséget,és az ajánlatot is,de valószínű magunk csináljuk,mert ez az olcsóbb:(
2009. márc. 23. 06:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!