Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szükség van-e kerti homokozó...

Sine.lacrimna kérdése:

Szükség van-e kerti homokozó homokjának tisztítására, fertőtlenítésére? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Lefedve tartjuk,macska nem tud belemenni.

Csak az én gyerekem használja.


2011. jún. 7. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Mi mindig az udvaron lévő építkezéshez hozott homokban játszottunk, és semmi bajunk nem lett. Pedig kutya, macska belement, de reggel anyáék kilapátolták és kész. Ha még macska sem megy bele, akkor minek kéne fertőtleníteni? :O
2011. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem koszolódik minek kellene tisztítani?
2011. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Néha nem árt felásni és hagyni, hogy süsse a nap. A napsütésnél jobb fertőtlenítő nincs.
2011. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gázpalack + disznópörzsölő biztos nem árt neki, úgy évente.
2011. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért gondoltam mert hallottam hogy az ovis homokot kezelik.Petróleummal.És gondoltam hátha van valami korszerűbb módszer.

2011. jún. 7. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól írta az előző.

Évente egyszer disznóperzselővel!!


(A petróleum, nagy hülyeség!)

2011. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az oviknak egy rakás ÁNTSZ előírásnak kell megfelelniük, és Magyarországon nagyon túl vannak biztosítva ezek a dolgok. Gondolj bele, pl. étkeztetésnél külön hűtő kell mindennek, húsnak, tejnek, otthon meg simán berakod egy hűtőbe. Vagy pl. dolgoztam kávézóban, és a mosogató mellé külön be kellett rakni egy kézmosót, holott otthon az ember simán megmossa a kezét a mosogatóban és semmi baja nem lesz tőle.

Na a homok-téma is valami ilyesmi.

2011. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát a perzselő is jó nagy hülyeség, mert még ha 10 percig perzselsz egy 2 tenyérnyi területet, akkor sem fog felmelegedni 10 centinél mélyebben, de igazán csak a felső 5 centi melegszik fel....

De ha a lelked akarod nyugtatni, akkor perzselj, de a legjobb, ha le van takarva és nem megy bele "piszok", akkor nincs mit fertőtleníteni.

2011. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Akkor marad gondosan letakarva és kész!

2011. jún. 8. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon félreérthettél, ha a homokt petróleummal kezelnék, akkor többé nem lehetne semmire használni...
2011. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!