Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyiket válasszam kerítésnek?...

Melyiket válasszam kerítésnek? Betonpalát vagy hálot?

Figyelt kérdés

nekünk hatalmas kertünk van és sajna a kerités nagyon rossz!megkellene csinálni de zavar hogy belátni . szóval palán gondolkodunk amit hogy nelegyen szürke szine befestünk zöldre!!!!


de az kb 70m lenne mert nagyon nagy udvar. akkor kb 300ezerbe kerülne. ha pedig a másikat választanánk hogy lebetonozunk és ráteszünk drothálot és arra rá ilyen zöld szinü hálot sürübb minta szúnyogháló az 60 ezerből kijönne. de nemtudom mert a pala öröklenne nem????? ez a valami meg nem meg átis látni rajta valamennyire!!!tudna valaki ötletet adni?????nemtulságosan örölnék ha kikéne adnom a pénzt főleg ha megsznám kevesebbbőlis de egyszer csináljam meg normálisan nem?


Szóval van e valakinek ilyen????melyik a jobb?


2009. márc. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz a lényeg, akkor természetesen a hálót javasolom. De amúgyis azt javasolnám. Ha olyat veszel ami be van futtatva plasztikkal, azzal sem lesz gondod. Az oszlopokat rendesen csiszold le, ne sajnálj 2 alapozó és 2 festékréteget róluk és nagyon sokáig kibírja a kinti éghajlatot. A háló mellett felfuttathatsz még rá valami igénytelenebb növényt is.
2009. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Egy fontos kérdés: Szeretnéd, hogy a kerítésen ki/be lehessen látni, vagy sem?

Ha szeretnéd, ha a kiváncsi szemek ne lássanak be, akkor a drótkerítés kilőve mindenképpen :D

Én a pala helyett valamilyen fa megoldást választanék, mert a pala rettenetesen ronda. Pl.: lamellás kerítés

2009. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemszeretném hogy belássanak semiképp!!!!a pala a szürke szine nem tetszik nekem sem de én befesteném zöldre!van pala festék és azzal!


elő meg utjákat akatok leylad ciprust mert az gyorsan nől!!!Várom a többi választ:))))köszönöm az eddigieket

2009. márc. 17. 17:30
 4/5 A kérdező kommentje:
még annyit hogy ha drothálo lesz ilyen müanyaggal akkor sz oszlop betonoszlop lesz nem vas!
2009. márc. 17. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem az a szúnyogháló szerű valami érdekelne, tudnál írni valamit erről, a nevét vagy hol lehet kapni, mert nem találkoztam még ilyennel.Köszi
2009. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!