Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gond az, ha a fűmag elvetése...

Gond az, ha a fűmag elvetése után nem hengereltem a talajt?

Figyelt kérdés
Többször is felástam, gyökereket, köveket kiszedtük, amennyire lehetett. Elgereblyéltük, elszórtuk, és megint elgereblyéltük, ám amikor végeztünk cudar idő lett, és azóta is tiszta sár a terület. Mi lehet a következménye annak, ha kimarad ez a mozzanat?
2011. ápr. 12. 00:58
 1/3 gfero ***** válasza:
szerintem semmi esetleg annyi hogy 1 ideig puha lesz a föld de én is így csináltam és nálam jó lett
2011. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vontatottan elhúzódva, illetve foltosan kelhet ki a gyeped. Ezen kívül nagy gond nem lehet, ezeket is lehet felülvetéssel korrigálni.
2011. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg ...... majd a fűnyírásnál lehetnek problémáid mert vagy ki fogja szaggatni a gép vagy nem, továbbá csapadék hiány nélkül ha a vágáskor a töveket megrángattad nem fog vagyis nehezen fog betelepesedni, kiszáradhat még segíthetsz rajta, ha nem nőtt ki nagyon hengerelheted, hiszen a talaj tömörítést máskor is meg kell csinálni.
2011. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!