Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen muskátlit vegyek?

Milyen muskátlit vegyek?

Figyelt kérdés

Segítenétek nekem? Szép muskátlit szeretnék venni 4 nagy ablakba,kintre. Még soha nem volt muskátlim, ez lesz az első. Milyet érdemes vásárolnom? Mennyi balkonládát vegyek?

Baumaxba érdemes vásárolni szerintetek?

Mindenkinek előre köszönöm a segítséget!


2011. márc. 31. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Futómuskátlit vegyél
2011. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A muskátli hálás növény, nem tetvesedik pl. mint a petúnia.
2011. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2011. márc. 31. 14:12
 4/6 anonim válasza:
műanyagot
2011. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

K.b. 50-60 cm hosszú balkonládában már elfér 2 futómuskátli. A félfutók csak 20-30 cm mélyre futnak, az iagazi futók jó egy méterre is. Én nagyon szeretem az álló "seggen ülő" muskátlikat is, nagy kerek cserépben egy méter magas és széles bokorrá is nőhetnek. Saját örömödre olyat is vehetnél, persze az az utcáról nézve nem olyan látványos, mint a futó. A bőséges virágzáshoz rendszeres tápozás és persze sok-sok locsolás szükséges. Az árnyékot nem szeretik.

arra figyelj vásárláskor, hogy ne legyenek rozsdavörös foltok a leveleken.

2011. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a segítséged! Tanácsaidat megfogadtam, és megvettem a muskátlikat!:-) Bízom benne, hogy szépek lesznek:-)
2011. ápr. 1. 06:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!