Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik az a virág, amelyik...

Melyik az a virág, amelyik mikor kinyílik egy kis üzenet van benne? És hol tudnék olyat interneten rendelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Sógorom kapott egy ilyet 2 éve a barátnőjétől. Az egy tojásból nőtt ki, csodabab volt benne, és tényleg volt írva a két legelső levelére I love you felirat. Locsolni kellett és kb 2 méterre megnőtt, de aztán szegényt elintézte a macskájuk.
2011. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez egy babféle, sajnos a nevét nem tudom, viszont nekem volt ilyen. Egy focilabda formában volt, a sziklevelekre volt ráégetve a szöveg.

Ilyet csak virágboltokban tudsz szerezni.

Angolul Message bean a neve, hogy hol tudod beszerezni most, sajnos nem tudom. Ha nagyon fontos egy ilyen focilabdát néhány hónapon belül lehet, hogy tudok szerezni, de gondolom nem ez a kívánságod. :)

2011. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Kedves utolsó az a baj hogy nekem 3 hetem van beszerezni, és nem focilabdás valamit szeretnék :)

2011. márc. 24. 15:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia, az első hozzászoló vagyok. Éppen nézegetem vaterán a növényeket, és találtam ezt, és egyből eszembe jutott ez a kérdésed, nagy nehezen meg is találtam:)


Tudom, hogy nem aktuális már, de azért belinkelem:)


[link]

2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!