Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudna nekem valaki ajánlani...

Tudna nekem valaki ajánlani egy jó és megbízható oldalt ahonnét szobanövényeket lehet rendelni és esetlegesen vannak trópusi növényeik is, mint Orchidea, Bromelia stb.?

Figyelt kérdés

Érdekelne még, hogy van, akkor tudnátok-e olyan helyet mondani pl Budapesten ahol nagy alapterületen árulnak növényeket, szóval egy kizárólagosan szobanövényes/kertinövényes áruház?

Előre is köszi


2009. febr. 22. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Budapesten nem tudok, ( vidéki vagyok ), viszont Monoron az Oázis kertészetben nagyon nagyon sok szép növényt tudsz vásárolni, mind a szobába mind a szabadba.

A Vaterán is nézz szét az Ingatlan-otthon-építkezés / Kert-mezőgazdaság / Növények-vetőmagvak sok szépet találsz.

Valamint ebben a webáruházban is érdemes szétnézned: www.tuja.hu, illetve: [link]

2009. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!