Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik olyan elektromos...

Létezik olyan elektromos fafűrész, amivel egy nő is könnyen tud dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem halottam kifejezetten női fűrészről, hiszen a nomrál fűrészek használata nem nemfüggő. Egy hagyományos fűrészt, ha a kicsit is nő erős, simán tudja használni, és fordítva, a gyenge férfi sem feltétlenül tudja használni, csak, mert férfi.
2009. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Lehet hogy én tettem fel egy kicsit pontatlanul a kérdést,valójában arra lennék kiváncsi,hogy létezik e olyan elektromos fafűrész,ami körülbelül 1-2 kiló,mivel nagyon fontos lenne,hogy én is tudjak elektromos fűrésszel fát vágni,de sajnos nehezebbet nem bírnék el,mivel sajnos nyitott gerincem van.

2009. febr. 14. 18:26
 3/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, Igen van olyan elektromos láncfűrész , ami könnyű, de attól még nem könnyű vele fát vágni. Ugyanis jó erősen kell nyomni, hogy fel tudd darabolni a fát, pláne ha az minél vastagabb. Aztán ügyelni is kell ám pár dologra, mert a lánc is könnyen tönkre megy.
2009. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ténleg attól függ,hogy mit szeretnél vele vágni.Én viszonylag vékony ágakat szuró fürésszel vágtam el.Most nézegetem a fürészlapos elektromos fürészt.Van hozzá fém vágó lap is.Lehet, hogy veszek egyet.Szerintem nem olyan macerás mint a lácfürész.Jó munkát!
2009. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!