Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szecskavágót hol találhatnék?

Szecskavágót hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Nem elektromos, hanem tölcsér formájú kézi kellene, fű és különböző nyesedékek aprításához. Szerintetek hol érdemes keresni? Hirdetésekben csak elektromosat láttam.
2010. dec. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb.2 éve kerestem, hirdetésben is, és nem találtam. Én a vályú alakú, 2 késes,hajtókerekesre voltam ráizgulva. Úgy is maradtam.
2010. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kerestem én is, de végül elektromosat vettem.

darálja a kukoricaszárat, csutkát, ágat, gallyat, nádat, meg mindent ami belefér.

2010. dec. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na akkor itt csemegézzetek:


[link]


van 2 ígéretes darab.

Sok szerencsét!

2010. dec. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaziból nekem csak egy olyan kisebb, tölcséres dolog kellene, amivel csupán füvet, egyéb lágy dolgokat tudnék aprítani nyesedékké.
2010. dec. 29. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

02:16-os,

köszönöm a kedvességedet, de már tavalyelőtt meg kellett vennem a motorost, sürgős volt. Akkor nem volt se Vaterán, se teszveszen, se sehol. Ezeket kerestem, amit találtál most.

2010. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kerestem régebben, és nem találtam ... akkor ...


Ha a kérdezőnek ezek is nagyok, akkor esetleg vehet magának egy bárdot vagy baltát, mert ezeknél kisebbet még nem láttam.

2010. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!