Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen növény, illetve...

Ez milyen növény, illetve ültetvény?

Figyelt kérdés

Tegnap a pusztában, kirándulás közben felfedeztem egy elhagyatottnak tűnő kis ültetvény, talán 100 bokor lehetett. Nem volt bekerítve, semmi felirat, építmény nem volt mellette, de még utat se láttam. Én egy óriási füves területen jutottam el odáig. Termés már nem volt rajta, vagy talán elvétve egy két nagyon kicsi. Én goji bokrokra tippelnék, de nem vagyok benne biztos. [link]

[link]

[link]



ma 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Vannak tüskéi , és kb 60-100 cm magasak a bokrok. Azért fura, hogy nem kerítették be, mert egy óriási legelő közepén , vagy szélén van, ahol birkákakat legeltetnek általában, de lovak és tehenek is szoktak néha kint lenni.
ma 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, goji, én is egyre több helyen látom.

Ha valahol felüti a fejét, szinte kiirthatatlan. Kihajt újra és újra.

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban hasonlít a goji bogyóhoz, bár az tudtommal a kínai ördögcérna termése, ez pedig inkább a közönséges ördögcérnára hasonlít.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mad Max2 ***** válasza:
0%
ribizli
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A goji NEM tüskés, garantáltan nem az.

De az sem biztos, hogy ültetvény, valószínübb, hogy elgazosodott terület

Legközeöebb készíts közeli képet is a növényről, mert így nem igazán lehet semmit sem látni belőle

ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Goji. Nekem is van a kertemben. De, nagyon is tüskés!
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tüskés, az valami félvad lehet.

Nekem nagy termésű volt tizenvalahány évig, és azon nem volt egy tüske se.

Lehet, hogy ezzel is azért nem foglalkoztak, mivel esetleg rossz fajta, kis termésű, tüskés. (Mondjuk, így a képen nem látni tüskét.)

Vannak emberek, akik minden hozzáértés nélkül belevágnak "szuper" üzletekbe, itt is lehet szó erről.

Sorban vannak a növények? Rendes ültetvényeken van támrendszer.

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!