Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen kerítés (akár magas,...

Milyen kerítés (akár magas, akár föld alá is nyúló) szükséges, hogy kisebb termetű állatok NE jussanak át a kerítésen? Pl. erdei nyúl, sündisznó, hód, kacsa. Nem bánthatja őket semmi! Milyen szövésű/rácsozatú/anyagú, stb felel meg e célnak (több is)?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Egy olyan kupola mint ami csernobilban van.

Kacsa tud repülni, nyúl is több méter magasra ugrik.

tegnapelőtt 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Remèljük, hogy az állat mèretèt összetudod hozni egy rács lyukmèrettel, ès hozzá azt, hogy melyik milyen magasságba közlekedik
tegnap 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát csinálj zárt kerítést, ha annyira ki akarod zárni a világot. Erdei nyúlról egyébként még nem hallottam.


[link]

tegnap 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értitek. De ha nem értitek miért velem passzív-agresszívkodnak közületek egyesek, miért nem magát veszi az ilyen helyettem elő?!


Olvastam néhány helyen azt is, hogy nem csak a lyuk méret számít, hanem az is, hogy néhány állat - akármilyen kerítést csinálsz - valahogy AKKOR IS átjut rajta.


Na ezt a _valahogy_ szót/dolgot/akármit kell megszűntetni, hogy mindenképpen maradjanak bent és véletlenül se szökjenek ki a külvilágba, ne vesszenek el!


(Illetve egyben olyan kerítést, mely betörők betörési kísérletei - azaz rongálásai - során is bent tartsák ezeket a kisállatokat, ilyen esetben se vesszenek ezen fontos állatok el!)

tegnap 10:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy jól látható az is fent, továbbra sem bánthatja őket soha semmi!
tegnap 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nyestre gondolsz azt csak úgy tudod távol tartani, hogy kertben tartott kutyát nem keríted el és egész udvart bejárhatja.
tegnap 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hatos, nem, nem jól értetted meg. 🙂


Éppen ezért egészítettem ki a fenti kiírást ezzel:


"...hogy mindenképpen maradjanak bent és véletlenül se szökjenek ki a külvilágba - ne vesszenek el!"


A cél, hogy a kis és közepes termetű állatok se tudják elhagyni ezt az eléggé nagy területet, azaz: folyamatosan védve maradjanak!

(Illetve alatta: aljas betörők - esetleges - rongálása esetén is maradjanak bent, maradjanak védve!)

tegnap 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Betörők ellen nem véd egy kerítés.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!