Kezdőoldal » Otthon » Kert » Zöldhulladékot le lehet adni...

Zöldhulladékot le lehet adni simán a hulladékudvarban?

Figyelt kérdés
kb. 5 éve voltam ott, egy kisteherautónyi kivágott tuja ágat vittem oda, 2-3 méteresek voltak. Akkor odaálltam a konténer mellé aztán beszórtam, elköszöntem és ennyi volt. Most azt hallom hogy be kell zsákolni és le is mérik valami kis mérővel. Megint tuját vinnék, mit csináljak vele így?
ma 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Rohadt sok hulladèkudvar van országosan. Járj utána nálatok, hogy fogadják el. Önkormányzat telefon, honlap, hulladèkudvar elèrhetősègein
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden hulladékudvarban más a szabályozás, még mindig. És nem tudjuk, melyikbe akarod vinni a tuját. De egész biztosan van telefonjuk. Ne az önkormányzatot hívd, mert nekik nincs hozzá közük a legtöbb településen, hanem egyből a hulladékudvar telefonszámára csörögj, esetleg a működtető cég telefonszámára.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!