Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak a megmaradt...

Mit csináljak a megmaradt gallyakkal?

Figyelt kérdés

Kivettek 3 nagy fát az udvarunkban. A vastag, valamint a még érdemben felhasználható vastagságú ágakat kiszedem belőle, fűtésre mennek majd.

Na de mit csináljak a sok-sok apró-csepró gallyal ami megmaradt? A legtöbbön még a levél is zöldellik. Tényleg csak ilyen ceruza vagy betonvas vastagságúak, de sok van belőle. Amennyit fűteni tudnék belőlük, nem éri meg a munkát, így inkább "kidobnám" valamilyen módon. De mit tehetnék vele?


ma 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek, mert vágtam ki fát, de én el fogom tüzelni a télen.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ágaprítóval összedarabolhatod és mehet talajtakarónak vagy a komposztba.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használhatsz ágdarálót, lehet bérelni is ha szeretnél. Mi simán csak felhalmoztuk ezeket az udvar végében és amikor a levelek lehullottak akkor metszőollóval fel lett darabolva méteres vagy kicsit rövidebb darabokra, kötegek készültek belőle és azt már elvitte az önkormányzat. Van nálunk heti 1-szer zöldhulladék elszállítás.

Előtte meg csak hagytuk a kert végében és amikor kiszáradt akkor elégettük.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!