Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagyon csúnyán gombás lett a...

Nagyon csúnyán gombás lett a paprikám. Reggel megpermeteztem Amistarral, most meg Cuproxattal, Van esélye, hogy rendbe jön?

Figyelt kérdés
Vagy mivel kéne letámadnom, mert ugye Ridomil nincs már.
júl. 8. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél róla fényképet!!!!! Nem biztos hogy gombás!...
júl. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van de tényleg lehet nem gomba mert száraz az idő.
júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Csak gomba lehet, mert a lisztharmatot fölismerném. Én is úgy tudom, hogy melegben nincs gomba, csak hát annyit öntözgettem, hogy párában tartottam, vagy nem is tudom. Marha nagy a szárazság, életben kéne tartanom. Hullanak le a levelek, térképszerű rajzolat látszik némelyiken. Már egyszer megpermeteztem Amistarral, ismételni kellett volna.
júl. 9. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:

"térképszerű rajzolat látszik némelyiken"


Na mondom én hogy nem gomba!... Ez atka kártétel! Atkaölővel permetezz!

júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jézusom, most vesztem eszemet, ha volt egyáltalán. És az atka melegben tenyészik, kivéve a szélesatkát, annak pára kell. Volt hozzá "szerencsém". Talán van Vertimecem, csak hát a hőség... Takácsatka, vagy mi a franc? Én nwm látok meg semmit, csak hordom a vizet, mint egy mániákus.
júl. 9. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg takácsatka! Szabad szemmel nem látható.
júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a szövedékét látni kéne. Meg azt gondolom, pontszerű szívásnyomoknak kéne lenni. Meg hogy ilyen vonalas rajzolatot a gomba képez.
júl. 9. 11:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Hoztam be leveleket, nem látok rajtuk semmit nagyítóval. Az erek mentén sárgul, meg fél levél sárga. Aztán szabálytalan kicsípések vannak, de hogy azt mi csinálja, minden esetre jó nagyok is vannak. Siralmas látvány.
júl. 9. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Fénykép sokat segítene!


Ide feltudod tölteni: [link]


Aztán ha megvan, a képnek a linkjét meg bemásolod ide.

júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok. Nincs mivel. Már attrakcióztam fehér lapra ragasztott levelekről a laptoppal, de nem volt benne köszönet.

Köszönöm szépen a jó szándékot.

júl. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!