Kezdőoldal » Otthon » Kert » A tulaj most tényleg nem...

A tulaj most tényleg nem tudja mit csinált?

Figyelt kérdés
Németországban van egy albérletünk ahol van egy kert. A tulaj kitalálta hogy műfűvet fog leteríteni, mert hogy az milyen szép... Ez meg is történt...( Ez akkor történt mikor még nem költöztünk be ) ( pár napja költöztünk be) észrevettem hogy a műfű csak rá lett basszva az eredeti talajra, fűre, és puklis néhány helyen.. na most én nem vagyok egy mérnök ember.. de szerintem se jó ez így??? Később rosszabb lesz a helyzet alatta nem? Hiszen a fű az nő.

jún. 28. 19:38
 1/5 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
60%
Tipikus németnek hangzik, gondolom az OBI-ban akcziós volt a műfű az Európa-bajnokság miatt, ő meg megvesz mindent amit akcziós. Tekerjétek fel a műfüvet amíg nem késő, rohadni fog alatta az élő növényzet és rohadt büdös lesz.
jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A müfü alatt az igazi rövidesen elhal.
jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

"Tekerjétek fel a műfüvet amíg nem késő, rohadni fog alatta az élő növényzet és rohadt büdös lesz."


Azért ez albérlöként németknél nem teljesen így megy. Egyébként igazat adok.

Egyébként mi az, hogy "akcziós"? Ez a cz inkább kelet európai dolog. Magyar meg lengyel talán.


Kérdezö, azt nézd meg, hogy adott városban ezt egyáltalán megteheti-e. Sok helyen már a kavicsos kertet (Schottergarten) meg a térkövezést is tiltják.

jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, pont azért csinálta, hogy olcsó legyen, mégis vonzó kiadásra és ne kelljen locsolásra költeni. A növények elhalnak alatta. Szép amúgy sem fog maradni, hamar tele lesz kosszal, sárral, aztán megfakul, foltosodik idővel, mint minden anyag.
tegnapelőtt 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Durvára természetvédő nagy felületeket műanyag “fűvel” leteríteni. Undorító.

Egyre hülyülnek a németek.

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!