Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csömények luggalják a babérmeg...

Csömények luggalják a babérmeggyek levelét, létezik ez?

Figyelt kérdés
Elég sok lukas levelet látok a babérmeggyeimen, és elég sok csömény is röpköd a közelükben és száll rá a levélre. NEm igazán értem, hogy mi értelme rászállni egy sima zöld levélre.
jún. 22. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a csömény????
jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Àttegyük a humorosba, vagy ezt komolyan gondoltad?
jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha szerinted humoros, hogy a csömények luggalják a babérmeggy levelét, akkor nyugodtan, viszont ez egy valódi probléma. Ha nem is konyítanál a növényvédelemhez, akkor taqlán jobb lenne hallgatnod.
jún. 22. 20:59
 4/8 A nagy Levin ***** válasza:

Mindenkinek (a kérdezőnek is): a csömény= darázs.

Kérdező nem valószínű, hogy a darazsak bántanák a babérmeggyeket, mert nem tartozik a "profiljukhoz". Szabóméhek esetleg lehetnének, de tudtommal ők sem bántják. Valószínűleg valamilyen hernyó lesz a tettes.

Esetleg tehetnél fel egy képet róla.

jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na b+

Rákerestem, mi az a szabóméh, tényleg ilyeneket láttam, akkor ez nem is csömény! Köszönöm! Kiirtom őket valahogy. Állítólag a rózsa levelét is szeretik.

jún. 22. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Gázspray-vel próbálkoztam valamelyik nap, egy kis fészket alakítottak ki a kerítésen, sajnos részben magamat fújtam le a megforduló szél miatt. MAjd ott grillezek mellettük.
jún. 22. 21:17
 7/8 A nagy Levin ***** válasza:
Ha csak minimális kárt okoznak (mint nálunk), akkor felesleges bántani őket, mert amúgy ártalmatlanok.
jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam semmi gond vele.
jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!