Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyári melegben öntézshez...

Nyári melegben öntézshez lehet jeget használni?

Figyelt kérdés
Szép lassan elolvad. De ha nem, akkor segít, ha leszórom kicsit távolabb a növényektől, és a folyamatos párolgás miatt hűt valamit? Kaspóban nevelt nagy növényekről van szó, babérmeggy. Csak később lesznek beültetve.
jún. 12. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Babérneggy kaspóban? Mekkora az a növény? Egyébkènt nem vízigényes, de ennek az ötletedbek semmi értelme.
jún. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 méter magas. Elég nagy a kaspó, ebben lettek nevelve. Kb. 1 hónap múlva ültetik be. 12 ilyen tő van.
jún. 12. 04:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Egész kaspó igazából tele van szőve gyökerekkel, beledugtam az ujjamat.
jún. 12. 04:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme jéggel locsolni ugyanazt éred el ha simán locsolsz.
jún. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jéggel locsolást igazából úgy értettem, hogy rászórok egy marék jeget és nap közben szépen beleolvad a földbe, illetve párolog.
jún. 12. 05:52
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Túléli a növény, csak annyit károsodik, hogy utána egy darabig nem nagyon akar fejlődni.
jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi a célod? A késleltetett öntözés? Fölösleges itt.

Az, hogy hűtse a növényt? Nem fogja, de nem is kell. Semmi értelme, honnan jött ez az "ötlet"?

jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt az ötletet találtam ki! Miért, honnan jött Amerika felfedezése, elmentek oda és kész.
jún. 12. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Valami célod csak volt vele, vagy csak úgy "ötletelgetsz"?
jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb találmány.Sehol sem fogják ezt díjazni.
jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!