Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kamcsatkai mézbogyó mikor...

A kamcsatkai mézbogyó mikor terem és hányszor egy évben?

Figyelt kérdés

Tél végén ültettem néhány tövet.

Áprilisban az egyik tövön volt virág, a többin nem ami érthető mert még kicsik voltak.


Viszont most azt látom hogy több tő is elkezdett virágozni, amit furcsállok mert úgy tudtam hogy ezek ilyenkorra már leteremnek..


Akkor most hogy is van ez? Ez évente többször is terem?


2023. jún. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű nem mézbogyód van. A legkésőbb virágzó mézbogyók május végén

levirágoznak. De a mézbogyók nagy része áprilisban virágzik. Utána már fajtafüggő melyik mennyit meddig terem, van ami egész nyáron terem és van aminek csak augusztusban érik a termése meg.

2023. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyes növényeket megbolondít az időjárás, és van utóvirágzásuk. Akácot rengeteget láttam virágozni a napokban, nálam az almán vannak virágok, valaki meg cseresznyét említett, hogy virágzik. Lehet, hogy az ültetés meg az időjárás együttesen a mézbogyóból is ezt hozta ki. De alapvetően csak egyszer virágzik.
2023. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!