Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kis konyhakertemben petrezsely...

Kis konyhakertemben petrezselyem magot vetettem az imént. Kb.1.5 méteren,vékony csikban, 20 db. kb.2 cm-s, szürkésfehér, kövér pondrót ? kukacot ? találtam.Hogyan tudnám kiirtani ?

Figyelt kérdés
Ezt ezelőtt soha nem tapasztaltam.A kertecskémben petrezselyem, zeller, paradicsom,dughagyma szokott lenni.Félek, hogy ezek az állatok mindent tönkretesznek.
2022. febr. 22. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél talaj fertőtlenítőt .
2022. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát előtte kellett volna talajfertőtlenítő.
2022. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi lenne a legjobb talajfertőtlenitő?
2022. febr. 22. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen volt?

[link]

Ez tényleg mindent tönkre tud tenni, ha annyira sok van.

Talajfertőtlenítőt vetéskor kellett volna bedolgozni. Most már legfeljebb sorközökbe tudod, valamit úgy is érhet.

Jót és hatásosat már nem lehet venni nálunk vagy tíz éve. Szerbiából lehet becsempészni pl. Radar nevűt.

Itthon pl. Force kapható, a semminél valamivel jobb. Meg a semminél sokkal-sokkal drágább. Ezt kell szétszórni, és bedolgozni.

2022. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!