Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vízinövények tartása lehetsége...

Vízinövények tartása lehetséges otthoni körülmények között?

Figyelt kérdés

Rucaörömre, apró békalencsére, békatutajra gondoltam kisebb akváriumban. Ezek elsősorban lassú folyású vizek szegélyében, állóvizek felszínén úszó növények, de több igényt, információt nem találtam. Lehetséges tartásuk otthon?

(Nem találtam jobb kategóriát)



2022. febr. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mármint, lakásban? Nem. A fényhiány miatt. Csak kint, a szabadban, a nagyon világosban. Én gyerekkoromban próbáltam ezt-azt az akváriumban, a halaknál, de semmi nem maradt meg.
2022. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tartani. A megfelelő feltételeket kell megteremteni akváriumi berendezésekkel. Menj be egy komolyabb akvarisztikába (vagy hívd fel őket) ott tudsz tájékozódni és vásárolni is, ugyan akkor élő példákat is láthatsz. Béka lencsét pont szokták akváriumban is tartani.
2022. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan világítást tudnak már adni akváriumhoz, hogy alatta napelemet is üzemeltethetsz a békalencsék mellett. Nálam úgy elszaporodtak, hogyha jó íze lett volna, salátának termeszthettem volna...
2022. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán. Világítás kell nekik, esetleg tápozás illetve olyan hal ami nem eszi meg pl a békalencsét.
2022. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!