Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor kell pótólni (felülvetni...

Mikor kell pótólni (felülvetni) a füves területen a foltos részeket?

Figyelt kérdés
2 hete szortam el a fűmagot és már elég szépen kezd kinőni,de vannak területek ahol nem nőtt ki.Mikor pótóljam ezeket a részeket?Még most amig még csak pár centis a fű vagy az első nyirás után kb 2-3 hét mulva?
2010. szept. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem most is nyugodtan,ettől a rengeteg esőtől hamar ki fog kelni.
2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NyelvZseni válasza:

Ne piszkáld. Ha mélyebbre vetetted, még kikelhet. Ha tuti, hogy nem szórtál oda magot, minél előbb pótold.

Én nem vágnám le az idén, most korán jönnek a fagyok. Ha levágod, nem lesz ami megvédje a gyenge tövét a fagytól, és kiritkul. Hagy megnőni, úgysem fog túl nagyra nőni, hacsak nem nyomtad tele nitrogénnel. Így meg spórolsz egy csomó melót, és tavasszal fagyok után mikor jönnek az új fűszálak nyírsz, levegőztetsz, stb.

2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2010. szept. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!