Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl HP Super, vagy inkább...

Stihl HP Super, vagy inkább Stihl Hp Ultra?

Figyelt kérdés

Hello!

A napokban tervezek venni egy FS 560-as Motoros halálosztót, kérdésem pedig az hogy a fent említett két olaj közül ki mit javasol? Stihlnek ez a csúcsmodellje, ezért én hajlok az HP Ultra felé, viszont van még itthon majd egy liter HP Super is. Egy kitérő kérdés. Nagy gond ha az 50-es benyát egy kicsit vastagabbra keverem? 5 literhez 100 ml helyett 110-et szoktam keverni.



2020. máj. 9. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkét olajat bátran használhatod.

Ha az 1:50-es keverék helyett csak ennyivel olajosabb,akkor semmi baja nem lesz,sőt jobban ken ,nem füstöl jobban és a teljesítményéből sem veszít.

Bejáratáskor amúgy is ez jót tesz neki.

Én minden géphez full szintetikus 2T olajat javaslok 100-as benzinnel 1:40 keverékkel.

2020. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire kell ez a kasza?
2020. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen 100-as benzinnel használom a gépeimet. OMV-vel használnám legszívesebben, viszont itt csak MOL kút van. Ez a gép leginkább kivégzésekhez kell
2020. máj. 10. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a Terminátor?
2020. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de szeretem ha van bőven erőtartalék
2020. máj. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!