Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha vásárolok egy új robbanómot...

Ha vásárolok egy új robbanómotoros fűnyírót, van benne gyárilag motorolaj?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ,mert a szállításnál fejre is állithatják.
2020. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le szokták engedni belőle a tesztindítás után, hogy szállítás közben ne folyjon ki. Kb. fél deci maradhat benne.
2020. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neten vásárolva garantáltan nincs a szállítás miatt, üzletben vásárolva lehet. A múlt héten láttam ilyen feliratot üzletben, hogy "a fűnyírókat motorolajjal feltöltve forgalmazzuk".

De az biztos, hogy az eladó megmondja neked, ha nincs is kiírva.

2020. ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam egy boltnak. Onnan azt a választ kaptam, hogy van benne, de a szintet ellenőrizni kell az első használat előtt. Így most nem tudom mi az igazság...
2020. ápr. 13. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Webáruház? Hát ha azt mondták, van benne, akkor valószínűleg tényleg van benne. Lehet, hogy olyan szállítóval van megállapodásuk, akiket nem érdekel, hogy van-e olaj. Az általam ismeretek előírják, hogy gépeket olajjal és benzinnel nem szabad szállítani.

De hát megrendeled, és megnézed, ennyi, nem? Úgyse használnád anélkül, hogy megnéznéd az olajszintet. De akár vehetsz is előre egy 0,6-os flakonnal, általában azt írják elő a gépkönyvek, hogy az első 10-20 üzemóra után le kell cserélni az olajat, mert az új motorból a bekopás során sok apró fémrészecske válik le.

2020. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm!
2020. ápr. 13. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!