Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban patkányhadsereget irtani?

Figyelt kérdés

Nem 10-20ról beszéltek, hanem 50-100darab minimum.

Kertesház külső elhagyatott épületeiben telepedtek meg, van egy kutya is teleken, és mindig fülel, mindenfele zajt csapnak egyszerre az épületekben

Van egy tyúk karám is és ott is mászkálnak, láttam már olyat is hogy a földből jöttek ki egy lyukból.

Volt már olyan hogy mozdulatlanul figyeltem őket, ők is engem, felsorakova egymás mellett 6 patkány, és 7 egér.



2016. máj. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hát leggyorsabban talán méreggel, amúgy meg egy halom csapdával. A granulátumot nem nagyon szeretik, a zselés a nyerő.


A patkányok meg egerek nem lehettek egymás mellett, ahol patkány van, ott nincs egér, mert megölik őket. Lehet, hogy kölyökpatkányok voltak.

2016. máj. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Az elhagyatott épületek bontásával leginkább. A folyamatos mérgezés segít, de időszakosan váltogatni kell a mérgek között, mert nem fogják megenni. Kell olyan kutya ami meg is fogja a patkányokat. Ezen kívül, ha a bontás nem járható akkor minél kevesebb fészkelési lehetőség biztosítása: lomok kidobása, kutyának bejárás minden helyiségbe, járatok tömítése (füstpatron előtte mehet), épület karbantartása
2016. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
"Volt már olyan hogy mozdulatlanul figyeltem őket, ők is engem, felsorakova egymás mellett 6 patkány, és 7 egér." Na ez hitelteleniti az egészet! Mit szivsz?
2016. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

A patkány a legjobb egérirtó.

Patkány ellen meg a vadászgörény.

2016. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!