Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mitől lett ennyi hangya a...

Mitől lett ennyi hangya a lakásban?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk egy új téglaépítésű lakásba, a 2.emeletre. Eddig egyetlen hangyát sem láttunk, pedig én itthon voltam szinte folyton. Ma viszont folyamatosan látom őket járkálni a fal mellett. 1óra alatt legalább 50 hangyát láttam. Mitől lehet ez? Biztos van valami oka, mert eddig tényleg nem voltak. Vettem Raid sprayt remélem hatásos lesz.
2016. máj. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Téli álmot alszanak, tavasszal jönnek elő. Keresnek maguknak útvonalakat, így tévedtek be hozzátok is. Az ilyen házi ingyombingyom módszerek nem nagyon érnek semmit, ha nem akarsz mindenhol, minden élelmiszerben hangyát találni pár napon belül, akkor hívj irtót, az működik biztosan. Jövő ilyenkor megint jönni fognak, évente egyszer irtatni kell.
2016. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van, jönnek ha kell ha nem, főleg ha van mire. A sprayk nem érnek sokat, max az épp ott lévők kidöglenek tőle, másnap meg jönnek majd újak. Keresd meg hol mennek be és azzal kezdj valamit.
2016. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A spray csak azokat a hangyákat pusztítja el, amik mászkálnak, de a bolyt nem írtja ki.


Nálunk is voltak hangyák, új albérlet, 3 nap alatt eltűntek.


[link]


Ez egy brutál cucc, imádom. Beviszik magukkal a bolyba, és ott is kiírtja az összeset. Soha többet nem lesz hangyátok! :)

2016. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem ugyanilyent, a legkisebb mértékben sem érdekelte őket.

Már leírtam itt párszor, alufóliára tettem ki hol egy körömnyi sült húst, hol egyebet, amire másnapra rámentek a hangyák, akkor ráöntöttem ez a granulátumot, amit egyébként le se sz.rtak napokig, és így a hússal együtt elhordták, és tényleg eltűntek tőle.

2016. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Májusban sajnos ez a szokásos menetrend, egy-másfél hétig fog tartani az invázió legdurvább része, addig ne hagyj elöl semmit, ami csábító lehet nekik. Én próbáltam hozzájuk kíméletesen viszonyulni, de minden akadályt röhögve vettek, ezzel kivívták maguknak a vegyszeres támadást. Vessenek magukra.
2016. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!