Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit lehet a panelben a hangosk...

Racska1974 kérdése:

Mit lehet a panelben a hangoskodó cigánycsaláddal tenni?

Figyelt kérdés
10 emeletes panelben lakunk. Fölöttünk egy cigány család költözött be. Egész nap, de legfőképpen hajnalban, üvöltöznek káromkodnak, az ajtót csapkodják, és ez úgy hallatszik nálunk mintah nálunk lenne. A 10 hónapos kislányunk nem tud aludni tőlük. Hozzájuk bejutni nem lehet, mert a folyosólyukat ráccsal lezárták,és kamerát!!! tettek fel. A rendőrség a megkeresésemre azt mondta, hogy nyugodtan hívjam ki őket akár hajnalban is, de nem tudom garantálni, hogy mire kiérnek épp folyni fog felettünk a balhé. Gondoltam telefonnal felveszem, de közben félek is a bosszújuktól. Mit lehet tenni?

2015. márc. 12. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tűzoltóságnak jelenteni, hogy le van zárva a folyosó. Tilos, büntetendő.

Gondolom, másokat is zavar a viselkedésük. Összefogni és első sorban a közös képviselőnek szólni.

2015. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a közös képviselőnek. Engedni em szabadott volna a rácsot meg a kamerát. Csak közgyűlési határozattal. (gondolom ilyen nincs nekik.
2015. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ajánlj nekik munkát hanyatt homlok fognak menekülni.
2015. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz csinálni semmit sem. Iszonyat hosszú procedúra alatt el tudod érni hogy némi pénzbírságot kiszabjanak, de az is kétséges. Jegyző, bíróság, tanúk, 24 órás zajmérés, stbstbstb. Gyorsan költözni kell. Más nincs.
2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ja és a bíróság semminemű kép és hangfelvételt nem tud elfogadni ilyen ügyben.
2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elso jol irja, az elzart folyoso miatt a tuzoltosag buntetni fogja. Szerintem szemelyesen menj el a legkozelebbi tuzoltosagra es fejtsd ki a helyzetet, bizti fognak majd buntetni meg aznap. ;)
2015. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak rácsok a folyosón, a tűzoltók nem kifogásolták.Bár nem biztos, hogy egyformán vélekednek az illetékes lánglovagok.Feljelentéssel csak durvulni fog a helyzet. Egy megoldás van, elköltözni.
2015. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első szabály, ne szólj nekik, hogy bajod van. Így nem fognak rád gyanakodni, és nem fognak azért is zajt csinálni, nem tudnak bosszút állni.


Ha lehet költözz, ezt a lépcsőházat már elbuktatátok.

Ameddig nem tudsz költözni, te is keserítsd meg az életüket.

Folyamatosan jelentgesd a hatóságnak, akár állnévről.


Itt egy kérdés tele ötletekkel. Főleg a legutolsó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

2015. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eladtam a régi házat, előre megkértek a szomszédok, jól válogassam meg, kinek adom el, az ingatlanos se hozhatott akárkit. A vételnél ugyanez fordítva, nem véletlenül. Elviselhetetlenek, a másokra tekintettel lenni ismeretlen fogalom nálunk, ha kell, ha nem, üvöltöznek, hangos lakodamas rock éjjel-nappal, bulik és részegen veszekedés, innen menekülni kell. Aki eladta, azt kellett volna a többieknek figyelmeztetni, ne adja el akárkinek. Így a többiek költözhetnek.
2015. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat. Sajnos a házmester egy balfék a kérésemre, hogy legalább figyelmeztesse őket azt mondta, hogy nem feladata. A lakossági gyűlésen a "vezetés" azt mondta, hogy ők nem tehetnek semmit, a lakosoknak kell feljelentést tenni. Egy idős nénié volt a lakás akinek nem voltak hozzátartozói, valószínűleg a cigányok nagyon olcsón jutottak hozzá. Én is úgy látom, hogy költözni kell, de még nincs elég pénzünk. Egy másik panelbe nem költöznénk. Én "ezeket" nem hergelném. Gondolom érthető.

Szörnyű, hogy nem védik a normális polgárokat.

2015. márc. 13. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!