Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A csótány nem csíp, nem...

A csótány nem csíp, nem mászik az ágyba, fülbe, ruhába, "csak" falon, padlón, szekrényen. Ugye?

Figyelt kérdés
elvileg csótányunk van...jlenleg a földre is alig merek lelépni az ágyról..
2014. nov. 1. 00:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, nem izgatod őket, előttünk is éltek már, és valószínűleg utánunk is fognak..
2014. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Azon kevés élőlények közé atrozik, amelyik sokkal nagyobb sugárterhelést is kibir, mint mások. Egy esetleges nukleáris háború lehetséges túlélői.

.

Tulajdonképpen a legnagyobb baj az velük, hogy összemászkálják az ételt.

Ráadásul, sok embert utánozva, oda sz@rik, ahol eszik, ezzel az emberi ételt fertőzi meg.

2014. nov. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem igazán lehet szobatisztaságra nevelni őket, mert olyan rövid életűek, hogy mire felfognák a dolog lényegét, megdöglenek.


Egyébként menekül az ember elől, a lépteid okozta talajrezgéseket érzékeli, ebből tudja hogy rohannia kell ha közelítesz. Tehát ha trappolsz a lakásban, akkor jó eséllyel sosem fogsz találkozni velük. Van ugyan csáprágója, elvileg képes is lenne megharapni velük (no azért ne egy pitbull harapására gondolj), de ha te nem piszkálod őket, nekik eszükbe sem jut hogy kötözködjenek veled. Szóval nincs mitől félned, de azért kaját fedetlenül ne hagyj kinn az asztalon.

2014. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mosolyogtatók a válaszok :) köszi :)


érdekes amúgy, hogy "átdenszelnek" a csótányirtó folyadékon...

2014. nov. 1. 09:48
 5/5 Szijártó Ildikó válasza:
72%

Arra,hogy nem csíp a csótány ellent mondok!

Az albérletemben iszonyat sok csótány van,ill.

már csak voltak.Pár db.azért még van,négy hónapi

írtás után is.Sokat költöttem már az írtásukra!

A bőrgyógyászatra járok,mert két csípés begyulladt.

Ami az ágyamban sétálgat amíg alszom,rajtam keresztül.

A csótány a piszokra kajára megy.Nálam nem talál,tehát a piszok engem csócsálgat.Olyan mint az ágyipoloska!

A bórgyógyász is csípésre adott diagnózist.

Olcsóbb albérletre nem telik sajnos.

De meg is fizetettem az árát.Sőt két éve még ágyi poloska is volt.Amúgy nagyon érzékeny a bőröm.Engem minden "sz@r bogár megtalál"!

Iszonyatosan tud viszketni!

2018. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!