Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Elleptek a szárnyas- és...

Elleptek a szárnyas- és vöröshangyák! Mit csináljak? Hogy írtsam ki őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Befészkelték magukat a falba, végig a konyha, fürdő, gyerekszoba falába. Próbáltuk domestossal, hipóval, rovarölővel, acetonnal, kávézaccal, sütőporral, csapdával, nincs több ötletem. Még a fal egy részét is kibontottuk, megpróbáltuk kifüstölni, felgyújtani őket, de ez sem használ. Találtunk egy akkorát, ami majdnem 5cm hosszú volt, ebből ez az egy volt, ő szárnyas volt.

Légyszi segítsetek! Mit csináljak?


2014. júl. 29. 14:24
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Ennyi kínlódás után nem lenne célszerű szakembert hívni?
2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakember.
2014. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biokill hangyairtó. Nálunk befészkelték magukat a parketta alá, konkrétan az etetőszék alá. Nekünk ez segített.
2014. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de hiába hívom a szakikat, mind arra hivatkozik, hőgy ők csak Pest és vonzáskörzetében vállalják. Volt, aki azt se tudta, merre vagyok, azt hitte, más országban. Szóval egyenlőre keresek valakit, aki ki is jön ide.

Addig kellene valami, mert 4 gyerek van, és ebből 2 allergiás mindenféle csípésre.

2014. júl. 29. 14:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem messze lehet kapni tőlünk. Holnap veszek is.
2014. júl. 29. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam a hangyairtó csalétekre még soha nem mentek rá.

Ezért azt a módszert dolgoztam ki, hogy leteszek valamire egy kis darab sült húst, vagy pörköltből csontot, amire rámennek. Mikor már jó sok van rajta, rászórom a csalit, így azt is elhordják, és eltűnnek egy időre.

Ha nálad se mennek a csalira, próbálkozz ezzel.

2014. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. júl. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!