Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez a "rovar"? Ha...

Mi lehet ez a "rovar"? Ha alaposan felporszívozók az elég lesz ellene? Vagy nézzem át teljesen a lakást?

Figyelt kérdés

ma fel akartam venni a felsőmet és két darab ott mászott rajta, és a többi ruhán is ott volt - székre rakott ruha, ott lett felejtve. Lyukat a fölsön nem láttam, elöször arra gondoltam hogy molylepke hernyója, rá is kerestem neten, de nem úgy néz ki.

sötét barna a feje világos barna, szelvényes, és a mozgásán látható hogy nem csúszik- vagy hernyózó mozgást végez, hanem mászik mint pl egy százlábú, pici, fényképet nem tudok róla készíteni mert csak egy paca látszódna a telefonom minősége miatt, mikor megdöglött pedig fél hold alakúra tekeredett össze.


2014. máj. 26. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Első tippem a pókszázlábú-kölyök. Ha valóban az volt, örülj, hogy nem felnőtt példányokkal találkoztál, kifutottál volna a világból, olyan gusztustalanok :) Rovarokra vadásznak, ha az élelemforrást megszünteted, akkor továbbállnak.
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
találtam egy fórumot és ott azt irták egy hasonló állatra hogy lisztkukac.. de az mi a fenét keres a szobában a ruháim között? O.o
2014. máj. 26. 18:52
 3/3 A kérdező kommentje:
ehhez hasonlót találtam: [link]
2014. máj. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!