Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Poloska csípés vagy más?

Poloska csípés vagy más?

Figyelt kérdés

Csütörtökön és pénteken tapasztaltam először a nyakamon, a felkarom belső részében egymáshoz közel 3 apró kis piros pöttyöt ami egyáltalán nem viszket és nem is irritál. Mára azok már eltűntek. Pénteken pedig a másik felkarom külső részén láttam 3 egymáshoz közeli szunyogcsipeshez hasonló kiütés. De nem viszket semmi bajom. A páromnak nem voltak kiütései. Akkor én vettem ilyen bolti sprayt, lekezeltem a szobát. Semmi poloskara utaló jel nincs a szobában, megneztem a matracot, agykeretet,mindent. Egyedül távolabb az ágytol találtam az egyik kepkereten (a külső részénél tehát elég látványos) pár fekete kis pöttyöt de simán lelehetett pockolni, olvastam hogy lehet Pók vagy légy piszok is. Azóta nem volt új csípésem, kiütésem.

Lehet kicsit raparatok már mert szornyusegeket hallani, bekepzelem már a viszketést mindenhol.

Természetesen minden nap zseblampazok az ágy körül, és ha új csipeszek lesznek hívok irtot.

Tanács, ötlet?

Köszönöm



aug. 27. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ágyi poloska de ravasz a szentek csak akkor támad ha elalszol.

Ha szerencséd van csak szúnyog.

aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska csípése nem feltétlen viszket? Meg olyan is lehet, hogy csak az egyik embert csípik a kettő közül? Mert nálunk is hasonló a helyzet a kérdezőhöz. Rajtam rendszeresen vannak csípés/pattanásszerű valamik amik nem viszketnek, férjemen viszont semmi.
aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!