Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan tüntessem el a pókszázl...

Hogyan tüntessem el a pókszázlábúakat a szobámból?

Figyelt kérdés
Minden este amint lekapcsolom a villanyt 3 vagy több százlábú jön elő a semmiből. Sőt most már nem csak felnőtt százlábú de kisbabák is. az ágyamba is belemásznak. Minden héten takarítom a házat és nem találok semmilyen fészket vagy helyet ahol élhetnek. Ablakon át sem jöhetnek be, és a réseket is letakartam a falon. Szekrény mögött, vagy kamrábol jöhetnek? Igazából az egész lakásban találtam már százlábúakat, de a szobámban volt eddig a legtöbb. Teljesen kivagyok már tőlük

aug. 13. 04:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon ijesztően néznek ki, nekem is rémálmom ha egy ilyen elrohan az orrom előtt. Azonban azt mondják, hogy nem ártalmas, nem rossz ha ott van ez a "szörny", mert valami rovart talál meg ami bent van a házadban.

Ettől még én is megpróbálok mindent, hogy ne legyenek bent a házban. Sajnos nagyon gyorsak, hajlékonyak, pillanatok alatt megjelennek és eltűnnek. Nyilván ott vannak ahol eddig nem kerested őket, ahogy írtad, lehet, hogy "Szekrény mögött, vagy kamrábol jöhetnek".

Azon kívül, hogy ezeken a helyeken is megpróbálsz takarítani, annyit tehetsz, hogy színleg lekapcsolod a villanyt este, hogy előjöjjenek, majd felkapcsolod és egyenként elkapod őket. Ha lehet akkor ne öld meg, egy pohárral vagy üveggel borítsd le és aztán egy alácsúsztatott papírral meg tudod úgy fordítani, hogy ne rohanjon ki belőle, azzal ki tudod vinni a házból és valahol messzebb elengeded. Tényleg hasznos teremtmények, csak ne bent legyenek a házban.

aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!