Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Volt akiknél sikertelen volt...

Volt akiknél sikertelen volt a profi poloskaírtás?

Figyelt kérdés

Hány alkalmas írtás kell, h végleg elfelejthessem ezt?


Nálam 1 alkalommal voltak írtok múlt héten, de találtam éjjel 1 dögöt megint


Ezért fizettem több tízezret?



#poloska #írtás #Poloskaírtás
júl. 24. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

igen.


Azt hittem hirtelen, hogy a paradicsomodat támadták meg:) Ott én chemotoxot ajánlanék:)

júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloska? Tudod idő után kelhetnek mèg ki.
júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Körülnéztél, hogy is kerül a lakásodba poloska? Szomszédtól, családtagtól, baráttól? Kerüld őket.

amúgy a DM-ben háromezerért kapni kézipumpás poloskaírtót. Ja látod az ágyadban, lefújod, oszt jónapot.


nehéz megszabadulni tőlük. Talán lakáscserével.

júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2

Igen, ágyi


Elvileg kell még írtás, csak kicsit sokba kerül. De legalább működne..

júl. 24. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Működik a vègère, egy kevès. Úgy tudom 2-3 kell.
júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nálam 1 alkalommal voltak írtok múlt héten, de találtam éjjel 1 dögöt megint"

Ez nem azt jelenti, hogy sikertelen volt a művelet.

A profi irtásnál megpróbálják az összes rejtekhelyet megtalálni és ezáltal az ott levő kifejlett rovarokat megölni. De ugyanakkor a területet is lepermetezik és a rovarméreg ott marad. A túlélő példányok vagy a később kifejlődő rovarok, amik megúszták az irtást, attól fognak elpusztulni, hogy a kezelt felületen mászkálnak.

Várj az irtás után 2-3 hetet és ha még akkor is lesznek élő példányok, akkor indokolt az ismétlés. Ami egyébként nem szokatlan még jól végzett munka esetén sem.

júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#

Köszi!

Akkor várok.

Közben azért beszereztem most egy házi irtószert is, aztán addig is azzal kezelem az ágyat és környékét. Legalább a lelken megnyugszik

júl. 24. 18:11
 8/9 A kérdező kommentje:

3#

Fogalmam sincs, h került a lakásba.

Féléve élek itt, most először fordult elő

Sajnos olvastam , h panelben ez előfordulhat, bár volt ismerősömnél is, aki téglalakásban él

júl. 24. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly ősszel jelentek meg az ágyipoloskák. Háromszor irtottak 32 Ft/alkalom áron. (Írtójóírtás a cég neve). November 2, november 24, és december 21.

Az írtószerból egy befőttes üvegbe kértem 3 decit. Egészen februárig hetente lefújtam a problémás helyeket. Még egy ózongenerátort is szerettem.


Élő poloskával december óta nem találkoztam. Azóta havonta nézem a kanapé hátulját.

júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!