Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A mosogató és a fal között...

A mosogató és a fal között felfelé masírozó hangyák ellen mit lehet tenni? A rés pasztával szigetelve van, de a kis fáraóhangyáknak meg se kottyan.

Figyelt kérdés
Hangyacsali nem használ. 3. emelet. Egyáltalán hogy jut oda fel?

júl. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a Protect Forte. Kiszórtam a vonulási útvonalukra, 1-2 nap alatt eltűntek.
júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hangyacsapda.
júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocsi, akartam meg irni hozza. Szoval hangyacsapda nagyon hatekony, de csak akkor, ha korulotte minden szepen el van pakolva, takaritva, nem marad sehol egy morzsa se, mert akkor arra mennek.

Ha ezt sikerul betartani; akkor par nap alatt ha nem is vegleg, de a kovetkezo evig biztos eltunnek.

júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SZTANN ***** válasza:
Próbálj a hangyák útjába őrölt fahéjat szórni. Nálam bevált, elmenekültek vissza, ahonnan jöttek. Irtóznak a szagától, de nem pusztítja el őket.
júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!