Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan tudok megszabadulni...

Hogyan tudok megszabadulni ezektől a rovaroktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy számomra nagyon kedves, kötélből készült szandálom. Tegnap vettem észre, hogy szürke, 0.3-1.5 mm közötti szürke rovarok élnek benne. Nagyon félénkek, nem ugrálnak, csak másznak. Azóta kétszer kimostam mosógépben, de élnek még.

Mik ezek? Tesznek kárt a szandálomban? Hogyan tudok megszabadulni tőlük? Mélyhűtőn gondolkozom, de hátha van valami specifikusabb, hatékonyabb megoldás.

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=vzH7dIOoDGA&feature=youtu.be

SOS segítsetek megmenteni a szandálom!



2020. júl. 23. 00:01
 1/4 anonim válasza:

Ugróvillásoknak tűnnek, valószínűleg jó búvóhelynek találják a szandált. Nem mindegyik fajnak van ugróvillája, tehát lehet ezért nem ugranak.


A wikipédia szerint nem kedvelik a meleget, szóval tedd ki a napra, vagy be a sütőbe.

2020. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikró?
2020. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fújd át rovarölővel párszor. Utána kimosod.
2020. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem párszor, egyszer is elég. :)

De amúgy én is ezt akartam javasolni, a kérdést olvasva. Plusz ahol tároltad, ott is fújd szét, mert biztos ott laknak a barátaik és üzletfeleik.

Nagyon jó videó, főleg ahhoz képest, milyen apró jószágok.

2020. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!