Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladó táblát hol tudok készítt...

Eladó táblát hol tudok készíttetni? Vagy rendelni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly hirdettem az ingatlan.com-on. Bizonyos idő után fizetős, de adtak hozzá egy hatalmas "Eladó" táblát, ráírhatod a telefonszámot is. Én kitettem és rengetegen érdeklődtek. Nem tudom, él-e még ez a lehetőség, nézz be az oldalukra, ha érdekel.
2018. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szerződésed van, hozza az ingatlanos.
2018. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemész obiba, méretrevágatsz egy osb lapot akkorára amekkora kell (vagy amekkorát ki tudsz tenni oda ahová akarod), bemész egy fénymásolóba, kinyomtatod akkorába akér szinesbe is, lelaminálják ott neked, igy nem ázik el, majd dogsz egy kalapácsot, és ráteszed az osb lapra. Kb 2000 ft-ból megvan.
2018. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!