Lakásvásárlási terv-Budapest? Lányom ősztől egyetemista lesz. Mely kerületek, részek ajánlottak, és melyek semmiképpen. Fontos a jó tömegközlekedés, a biztonságos környék. (Egyetemek: ELTE, Pázmány, NKE)
38 éve Budapesten élek ebből lassan 10 éve foglalkozom ingatlanokkal, azon belül mindennel ami valahogyan köthető ingatlanhoz (eladás, felújítás, minden szakmunka, gyors szerviz szolgáltatás, (asztalostól-burkolón át-az üvegesig)) Az egyetem a XI. kerületben lesz, ha jól látom, a Duna közelében. Általában szeretnek ehhez közeli, vagy valamelyik metró vonalán vásárolni a vidékről felköltöző egyetemisták. Valóban számos dologtól függ, melyik lesz elsősorban a lányod, valamint a te számodra is a lehető legjobb választás. Pár kérdésre ha tudsz adni választ, akkor szívesen segítek, ajánlok, vagy ha találtok valahol ingatlant, akkor elmondom előnyeit és hátrányait is a városrésznek. Hány szobás lakás az igény? Van-e kizáró tényező (pl.: ne legyen panel, esetleg valamelyik kerület). Az egyetemi évek után is maradna a lányod itt, vagy ez még a jövő kérdése?
Üdv
A sulik javarészt 8. kerület. Pici., egy-másfél szobás lakást keresült, metró mellett. (nem belváros, mert az megfizethetetlen). 8. kerület kizárva.
Szterintem ő Pesten is fog maradni dolgozni.
Érdekes ez a 8. kerület kizárom dolog. A Corvin-sétány például a belváros egyik legdrágább helye, 700-800 ezer körüli négyzetméter ára van ma már.
A földre pedig szálljunk le. A belvárosban nem fogsz találni értékelhető 35-40 m2-es ingatlan 20 millió alatt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!