Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan panel épület, ahol nincs bekötve a gáz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nincs, már mindenhova be lett kötve.
2016. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik....mondjuk például a Gazdagréti ltp...mindenkinek 32A-es mérője van, aztán ossza be.
2016. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mit jelent az az A32-es mérő? Én nem akarok gázos lakásba költözni, de csak a panelt tudom megfizetni.

2016. máj. 2. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:

akkor szlengben...a villanyórát jelenti. a panelekben ilyen van, mert gáz hiányában villannyal kell mindent megoldani...a villanytűzhely, a mikró, a vasaló, a számítógép, a kenyérpirító, esetleg szolárium...


szóval ezek nyelik az ampert...


a 32A-es villanyóra unuós állampolgári jog egyébként is...


úgyhogy bátran keress egy gazdagréti panelt...

2016. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz gázosba költözni?

Egyébként kérsz szüneteltetést a gázszolgáltatónál és meg van oldva, nem kell gázt használnod

2016. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

KÖszi így már értem.

Azért nem akarok gázosba költözni, mert egyrészt nem akarok gázszolgáltatóval szerződni, többek közt a biztonsági előírások miatt is, másrészt meg nagyon nem tetszik a sok gázcső a falon, sem a kötelező szellőzők, amiket ilyenkor beépítenek.

Meg lehet, hülyeség, talán félek is tőle, nem tudom, egyszerűen idegen nekem a gáz, és nem kell.

2016. máj. 2. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a rokonaimat ismervén, én pénzért sem költöznék velük egy házba...figyelmetlenek. jártam jó pár gázos bérleményben, láttam néhány konyhát, hát csodálkozom, hogy nem történt nagyobb baj...
2016. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok gázcső? Lol, egy gázcső van, ahova eredetileg a sütőt tervezték.

Ha téged a csövek zavarnak, akkor elfelejtheted a panelt. A rengeteg cső ami szúrja a szemed a fűtésé, és azok behálóznak tényleg mindent, azokat pedig nem tudod nélkülözni.

Plusz szellőzés stb? Ugyanúgy van a stangban szellőzés, ha van gáz, ha nincs. A többi kifogás... Ha költözöl úgyis végig kell járni minden szolgáltatót.

Tény, hogy a gázosok f/szkalapok, de egyszer elintézed és nincs velük gondod.


Csak, hogy lásd, én írtam ki a kérdést, az én esetem velük:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__7246045-gaz..


De ettől függetlenül, ha ilyen szempontok szerint szűrsz, akkor ott komoly bajok vannak. A gázt opcióként nem használod és kész, viszont utólag köttetni kb a lehetetlen kategória panelban. Később eladásnál, kiadásnál pedig plusz pont ha van.

2016. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tényleg komoly bajok vannak velem, mert nem akarok gázos lakásba költözni.

Pontosan ezért keresek gáz nélkülit.

2016. máj. 3. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha veszel gázosat és kikötteted?

Régi bérházak között van olyan ahol nincs gáz, ezeket villanyfűtéssel szokták hirdetni. Ráadásul sok helyen a panel annyi vagy több mint bérházi lakás. Eleve az a bérházi lakás amiben nincs gáz olcsóbban kel el, mert a legtöbb ember enm vesz olyat amit csak villannyal lehet fűteni, mert a villanyfűtés kb. 3x-osa a gázosnak (Annak persze nem érdemes bedőlni, hogy a hipi-szupi infrafűtéssel olcsóbb lesz, mert nem az).

2016. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!