Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikepércs jó hely?

Mikepércs jó hely?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom panelparaszt vagyok, de most eljött az idő hogy kertesbe menjünk a kis családdal.

Mikepércs a kiszemelt hely. Elsősorban tehát az ott lakókat kérdezném. Milyen a közbiztonság? Van- e sok botrányhős? Bölcsöde, óvoda milyen? Mennyire felkapott? Sok-e a rézbőrű? Ne vegye rossz néven senki a kérdéseimet!


2015. júl. 26. 09:18
 1/1 anonim válasza:
Igen,remek hely.8 éve építkeztünk ide.Az új lakóparkban sokféle ember lakik(magyarok),nem mindegyikkel lehet jól kijönni,de ez nem is cél.. ;) A közbiztonság ezen a részen jó,lovas rendőrök is járőröznek.Botrányhősökkel még nem találkoztam,itt is van néhány"forma",de nem zavarnak senkit.Mi nagyon szeretünk itt lakni a családdal.A bölcsődét és az ovit is csak ajánlani tudom,mindkettőbe járunk.Sok érdekes és ingyenes program van a gyerekeknek.(és a felnőtteknek is)Elfogadható a rézbőrűek száma.A település folyamatosan fejlődik.
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!