Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti mint gondoltok, ha egy...

Ti mint gondoltok, ha egy olyan házát árulnak, amibe meghalt már egy ember?

Figyelt kérdés
Ti vennétek olyat? Illetve esetleg a közel jövőbe tartanátok természetfeletti dolgok felbukkanásától? Vagy hülyeség, ilyen dolgon filózni?
2015. jún. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ilyen alapon a lakások és házak jelentős része eladhatatlan lenne.

2. Max.akkor zavarna,ha a "nyóckerben" lenne és ott henteltek volna le Rikardóék egy komplett családot.

2015. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hulyeseg ilyen dolgon filozni. Szellemek nincsenek, a halott sem fog visszajarni. Ezen az alapon kb. minden falusi haz forgalomkeptelen...
2015. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a halott sokáig feküdt ott, akkor lehet, hogy szakemberrel kell takaríttatni, esetleg burkolatokat, egyebet cserélni.

Ha "családja körében hunyt el", akkor semmi gondot nem jelent

2015. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Az alkotmány tiltja ilyen házak vételét és eladását. Egyébként ami a természetben előfordul az nem lehet természetfeletti.
2015. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a házak nagy részében halt már meg ember. Ha ez neked gond keress új építésűt, vagy építkezz.
2015. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg szívesen, bár azt hozzáteszem, nem tudom, hogy a mostani házamban mi volt régen....

De nem azért,mert tartanék a természetfeletti dolgok felbukkanásától, egyszerűen nem lenne jó érzésem benne. De nyilván van, akit ez nem zavar és megveszi.

2015. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit vettem, abban biztosan nem halt meg senki, ugyanis csak 13 éves ház, nincs is vele semmi gond. Amit eladtam, abban öten haltak meg, mit mondjak, voltak furcsa érzéseim ezzel kapcsolatban. Ott születtem, ennek ellenére a végére meggyűlöltem, mintha szándékosan meg akart volna ölni. Eladtam, lebontották.
2015. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!