Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megeri most lakast venni?...

Megeri most lakast venni? Tenyleg mennek fel az arak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennek bizony! Sokan rájöttek, hogy a legbiztosabb befektetési forma és erősen megindult az ingatlanpiac. Barátom 1 éve hirdette a lakását, még érdeklődő sem volt, most meg sáskajárás volt nála és 5 perc alatt eladta magasabb árért, mint tavaly meghirdette.
2015. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jo hat akkor jol dontottem asszem, tegnap lecsaptam egyre gyorsan, mert beijedtem hogy meglodulnak az arak. nem eppen almaim lakasa de legalabb lakas :D
2015. jún. 1. 08:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Na, pont ijedtségből nem szabad lakást venni...
2015. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem lakni akarok benne, nem azert vettem
2015. jún. 1. 12:32
 5/13 A kérdező kommentje:
de amugy miert nem szabad ijedtsegbol? mindenkinek mas szempontjai vannak, nekem pl az hogy addig venni egyet, amig meg lent van az ara, ezen kivul mas nem igazan erdekel
2015. jún. 1. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted. Egy hónappal ezelőtt még 15 milla körül lehetett kapni szép 7-8 éve épült kertkapcsolatos lakásokat, most 20 körül van az áruk. Megindult a kereslet. Ha nem is lakni akarod, hanem kiadni, legalább "termel" egy kis jövedelmet, amit a bankban tartott pénzek most nemigen. Ne bánd meg!
2015. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát itt Borsodban kétlem, hogy felélénkült volna az ingatlanpiac.
2015. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem is jo dontes volt :) most a napokban atgondoltam megint, mert kb ilyen ket per alatt meghozott dontes volt, de igen utolag az volt. ha tovabb varok, akkor pont jon a szocpol is, ami meg inkabb felporgeti majd az arakat.par het es lehet igenyelni, hat ha az nem nyomja fel az arakat, akkor semmi... egyebkent felujitani szeretnem, es kesobb elcserelni, mivel nem azon a kornyeken jott ossze a lakas, ahol eredetileg szerettem volna. de igy legalabb a lakas ara tartja magat, ha felmennek a lakasarak, a penzem is megy veluk, amit bele tettem. es meg az is lehet, hogy a vegen megszeretem ezt a kornyeket, es megtartom magamnak. a kornyek mondjuk nem tul meno sajnos, bar nem is tartozik a legrosszabbak koze, ahol nem is lehet eladni lakast, mint pl borsodban.
2015. jún. 3. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:

szocpol mar nincs


Amugy ki tudja, lehet ez egy lufi is. Majd az idő eldönti.

2015. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor az, ami helyette van. mondjuk igen, lehet lufi is, meglatjuk.
2015. jún. 4. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!