Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jót vagy rosszat teszek azzal...

Jót vagy rosszat teszek azzal a lakáseladási projektemnek, ha beleírom a hirdetésbe, hogy az ár alkuképes?

Figyelt kérdés
Egy hirdetésben sem láttam ilyet, hiszen a szokásjog alapján mindig alacsonyabb valamennyivel a kialkudott ár a meghirdetettnél... 5-10%-ot mindig lehet alkudni, ez lenne nálam is a helyzet.. de még senki nem érdeklődött a lakás után... Szerintem nem adom drágán, megnézem a hasonló kat. lakásokat....
2015. márc. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Jó szokás szerint ilyenkor mondják,hogy mennyit enged a feléből..

Inkább próbáld valami pozitív figyelem felkeltő dologgal kiegészíteni.

2015. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én nem írnám bele.

Inkább azt gondold végig, hol és hogyan és mennyiért hirdetted eddig.

2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Jó fotókat kell csinálni, az a titka.
2015. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó fotók kellenek. Tegyél be a fotózás idejére nagyobb izzókat. Van egy vevő célcsoportod, a hirdetés nekik szóljon, és ott hirdesd, ahol ők megtalálják.
2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig senki sem jelentkezett, akkor ott nem az alkuképességgel van gond.
2015. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
két hónapja nézek házakat, mert vásárolni szeretnénk, a fényképekre nagyon figyelj oda! több ingatlant is kihúztam a listáról azért, mert nem az ingatlant fényképezte az eladó, hanem a kanapét, meg az étkezőasztalt, az udvaron a gyomokat. Világos képeket csinálj, és tegyél rendet. A halálom, mikor még a nagymama is ott ül a kanapén, vagy száradó ruhák mindenhol, a konyha egy csatatér. Minden vevő megpróbál majd alkudni, mert az ingatlanpiacon ez a szokás, ha nem írod ki, hogy fix az ár.
2015. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az "alkuképesség", vagy "irányár" hangsúlyozása csak arra hívja fel a figyelmet, hogy az eladó nagyon szeretné már eladni.

Nem írnám bele, de az alkuképességben egyetértek az előző válaszadóval - ha nem "fix" ár, valahol természetes.

Legyen szerencséd :)

2015. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!