Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarján környékén élők...

Salgótarján környékén élők melyik falut, kisvárost ajánlanátok, ahol nem kapják szét a hátrányos helyzetűek a házakat, kerteket, hanem lehet élni?

Figyelt kérdés

A környékre kéne költöznünk és nem ismerjük a jelenlegi viszonyokat. Tudtok segíteni, ott élők? Köszi szépen!

Illetve Tarjánban mi a helyzet?


2015. márc. 13. 16:02
 1/3 anonim válasza:
Balassagyarmat :) Kisváros,egész jó.A Jó palócok út környékét tudnám ajánlani én itt élek.A forgalom nem nagy,a házakat se szokták szétkapni.Még esetleg a Szontágh Pál utcának a környékét tudnám ajánlani,meg a Mártírok útját.Havan valami kérdésed a várossal kapcsolatban,nyugodtan írj :)
2015. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Akkor ezeken a helyeken a körzetes ovi, suli is biztos jó. Most kezdi az egyik az ovit, a másik a sulit majd pont.

Ha esetleg van gyereked még a gyerekorvos érdekelne, hogy jó, -e, illetve, hogy onnan hová mentek kórházba? Tarjánba?

2015. márc. 14. 11:02
 3/3 anonim válasza:
Még én is gyerek vagyok(vagyis csak 14 éves),Komócsin Andráshoz járok,ő a körzetem gyerekorvosa.Nekem eddig még semmi problémám nem volt vele.:) Kórházba a gyarmatiba járunk :) A legtöbb egészségügyi dolgot itt is ellehet intézni.:) Az ovik/sulik nem rosszak.
2015. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!