Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes itt venni lakást:...

Érdemes itt venni lakást: Budapest VIII. kerület, Hős utca?

Figyelt kérdés
Férjemmel és a kislányunkkal vidékről költöznénk le Pestre, munka miatt, találtunk ebben az utcában egy nagyon jónak tűnő panellakást, megfelelő árban, ráadásul az én munkahelyem itt van a közelben, az övé pedig tömegközlekedéssel egyszerűen elérhető. Nagyon tartunk viszont a hírhedt "nyóckertől", érdemes itt vásárolni? Mennyire biztonságos és csöndes a környék?
2015. márc. 8. 13:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%

Inkább ne!

Habár mostanság már be van kamerázva az egész, de házon belül nincs kamera!

2015. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

A nyolcadik kerületről számos legenda kering, aminek kb. a huszada igaz. Teljesen biztonságos az egész kerület, legalábbis nem sokkal veszélyesebb, mint akármelyik másik Pesten.

De megnyugodhatsz, a Hős utca környéke kifejezetten csendes, szinte kizárólag magyarok laknak arrafelé, rendezett, tiszta - utóbbi vonatkozásában olyan, mintha nem is a kerület része lenne.

Esetleg javaslom még nézelődésre a XIV. kerület Puskás és Örs közti részét.

2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztonság meg csönd ? Az nem ott van.
2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

az 1. és a 3. válaszoló keveri a Hős u 8. és 10. kerületi oldalát


utóbbi valóban gázos,tele a cigányok legsöpredékebb fajtájával, de a 8keri rész nagyon normális

a cigók meg nem mászkálnák át oda inkább kőbányán vergődnek

2015. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 8. 13:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon nyugisnak, kellemesnek láttuk nappal és este is, szóval szerintem megvesszük.
2015. márc. 8. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj! Költözz oda! Már úgy is kinéztétek!

Legfeljebb pár nap múlva olvasunk néhány hasonló témát feszegető más oldalról megvilágított kérdést. (ha még meglesz a számítógéped)

2015. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi agyhalottat...ha még életetekben nem mertétek betenni a lábatokat a kerületbe, vagy épp nem is akartátok, mert hát minek mozdulnátok ki a biztonságos Rózsadombról, akkor mi a f**zért adtok dilettáns tanácsokat másoknak?

Én egy évig ott éltem egy utcával arrébb, és ahogy a kérdező is tapasztalta, amikor ott volt, teljesen jó a környék, köze nincs a nyolcadik kerület gettósabb részéhez (amik szintén túl vannak misztifikálva).

2015. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy ideje itt lakok, a Hős utcától kb. 70-80 méterre. Lakik itt politikus, orvos, újságíró stb. is. XIV. kerület, Városliget melleti lakást cseréltem erre. Nem bántam meg. Csendes, normális lakók, semmi köze a nyócker gettóhoz. Azóta újraaszfaltozott utak, új játszótér, kitiltott teherautók.
2015. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha ennyire véded a helyet, minek kérsz véleményt?

Vedd meg! Azt kész.

2015. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!